Lidzvertiba.1s.lv

Lidzvertiba.1s.lv

 Latviski По русский In English

Latvijas lepnums 2019


Margita Kanopka saņem balvu Latvijas lepnums 2019, nominācijā “Drosme un pašaizliedzība”. Pasniedz Latvijas Paralimpiskās federācijas prezidente Daiga Dadzīte. 

Komentāri (0)  |  2019-12-30 19:47  |  Skatīts: 331x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Ziemassvētku pasākums


Ziemassvētku pasākums ar iepriekš pieteikšanos.

Komentāri (0)  |  2019-12-17 19:06  |  Skatīts: 208x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Pateicība Zemessardzes 51.kājnieku bataljonam.


Šāvēji saka milzīgu paldies Zemessardzes 51.kājnieku bataljonam par

atbalstu 2019.gada garumā - personām ar invaliditāti, Latvijas mēroga

rīkotajām ložu šaušanas sacensībām. Paldies Santai Sokolovai un Didzim Tameniekam

par sacensību tiesāšanu un punktu skaitīšanu. Uz sadarbību nākamos gadus. Paldies!

Komentāri (0)  |  2019-12-15 21:09  |  Skatīts: 253x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Ziemassvētku vecīšu rallijs 2019, Tukums – Auce (VISAS BILDES ŠEIT)


Biedrība “Auces novada Sociālo inovāciju parks” (Sinoparks) vadītājs Ivars Rozentāls izteica vēlmi rīkot Ziemassvēku ralliju Tukums - Auce.  Pasākumu finansiāli atbalstot Auces novada pašvaldība. Mūsu uzdevums bija šo pasākumu realizēt, izdomāt katru sīkumu. Darbi tika sadalīti, biedrības “Līdzvērtība” vadītāja Margita Kanopka uzņēmās visus papīra, noformējuma un mākslinieciskos darbus. Ivars apņēmās visus pārējos sarežģītos darbus.

Un tā - 08.12.2019. tika izveidotas  auto orientēšanās sacensības “Ziemassvētku vecīšu rallijs 2019“ Tukums – Auce””. Rallijs nebija ar kamanām, bet ar automašīnām. Bez ātruma posmiem, bet ar dažādu uzdevumu atrisināšanu kontrolpunktos. Pasākuma mērķis bija ne tikai iepazīt Auces novada kultūras, tūrisma un atpūtas objektus, bet arī veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, veicināt sadarbību starp novadiem.

Pēc rallija finiša, Auces novada Kultūras centra priekštelpā, notika Ziemassvētku jampadracis (sadziedāšanās, sadancošanās utt.) kopā ar Auces novada Kultūras centra folkloras kopu “Līgotne”.

Kopā ar Ziemassvētku vecīšiem uzburt Ziemassvētku brīnumu aicināts jebkurš novada iedzīvotājs. Pasākuma laikā bija iespēja sasildīties ar karstu tēju un nobaudīt latviešu Ziemassvētku galdam raksturīgos ēdienus, piemēram, pelēkos zirņus vai kāpostus ar desiņām.

Pasākums tika pilnībā piemērots tam, lai pasākumā varētu piedalīties  vecīši, sniegbaltītes, rūķīši, sniega vīri un daudzi citi tēli arī ar invaliditāti. Kaut vai sēžot riteņkrēslā.

Savukārt pirmās 20 ekipāžas, kuras pieteicās un kurās bija persona ar I invaliditātes grupu vai bērns invalīds, saņēma  A/S ”VIADA Baltija” karti 20.00 euro vērtībā degvielas iegādei.

 

 

...
Komentāri (0)  |  2019-12-12 11:07  |  Skatīts: 597x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


TUKUMĀ SUMINA NEVALSTISKĀS ORGANIZĀCIJAS


Desmit un vairāk gadu aktīva darbošanās biedrībā, spēja mudināt sabiedrību palīdzēt tiem cilvēkiem, kam klājas grūti, kā arī uzņēmība atbalstīt mācību iestādes, seniorus, skolu jauniešus – tie bija tikai daži labie darbi, par kuriem 7. decembrī Tukuma kultūras namā atzinību balvas saņēma biedrību dalībnieki un vadītāji. Tukuma novada domes Pateicības rakstu par ieguldīto darbu biedrību vadīšanā saņēma  biedrības «Līdzvērtība» vadītāja Margita Kanopka. https://www.ntz.lv/novados/tukuma-un-novada/tukuma/biedriba-lidzvertiba-sanem-balvu-un-aicina-uz-ziemassvetku-ralliju/

Komentāri (0)  |  2019-12-12 10:20  |  Skatīts: 290x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Biedrībai Līdzvērtība 5 gadiņi


Mūsu biedrībai tika atzīmēta 5 gadu jubileja ar spēlem un rotaļām.

Komentāri (0)  |  2019-12-12 10:11  |  Skatīts: 194x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Gada balvas cilvēku ar invaliditāti atbalstam 2019 (VISI FOTO ŠEIT)


03.12.2019.  notika svinīga ceremonija, kurā tika pasniegtas balvas un atzinības raksti konkursa “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam” laureātiem.  Šo konkursu jau piekto gadu pēc kārtas rīko Latvijas Republikas tiesībsargs sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku. Konkurss ir kļuvis par neatņemamu Tiesībsarga biroja un sadarbības partneru ikgadēju tradīciju, un tiek rīkots ar mērķi novērtēt un atbalstīt cilvēku ar invaliditāti intereses pārstāvošo nevalstisko organizāciju, kā arī individuālu darbību. Tādejādi gan sekmējot labās prakses attīstību cilvēku ar invaliditāti tiesību aizsardzībā, gan arī veicinot sabiedrības izpratni un iesaisti cilvēku ar invaliditāti situācijas uzlabošanā. Nominācija “Uzdrīkstēšanās”- apbalvojums par aktīvu vai jaunu iniciatīvu vai rīcību, pārstāvot cilvēkus ar invaliditāti, viņu tiesības un intereses, kuru pasniedza ētera personība Baiba Sipeniece. Galveno balnu NVO kategorijā ieguva biedrība “Līdzvērtība”

...
Komentāri (0)  |  2019-12-12 10:04  |  Skatīts: 288x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


šAUŠANAS SACENSĪBU NOSLĒGUMS


Ir noslēgušās š.g. 2019 šaušanas sacensības. Tika apbalvoti labākie šāvāje gada griezumā. Paldies maniem Snaiperiem, rezultāti ir ļoti labi, skatoties, ka mums nevienam nav SPORTA ŠAUTENES. Gada kopvērtējuma pirmo trīs labāko rezultātus izšķīra pa vienam punktam. Paldies lielajiem palīgiem, paldies Atbalstīstājiem, bez Jums mums nekādi neiztikt! Visiem veselību, spēku un sportot gribu! Paldies! 🎄

Komentāri (0)  |  2019-12-12 09:55  |  Skatīts: 213x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Ziemassvētku vecīša rallijam gatavas 28 ekipāžas.


Komentāri (0)  |  2019-12-07 12:26  |  Skatīts: 201x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Mūsu adventes vainadziņi (VISAS BILDES ŠEIT)


...
Komentāri (0)  |  2019-11-29 21:08  |  Skatīts: 238x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.