Lidzvertiba.1s.lv

Lidzvertiba.1s.lv

 Latviski По русский In English


Komentāri (0)  |  2018-11-28 20:40  |  Skatīts: 307x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Tukuma novada NVO apbalvošana 2017 (VISAS BILDES ŠEIT)
2017.gada 1.decembrī, Tukuma kultūras namā tika pasniegtas balvas Tukuma novada nevalstiskajām organizācijām un to biedriem par nesavtīgu ieguldījumu un ilggadēju darbību sabiedrības labā, par radošo degsmi un par izcilas sadarbības piemēru.  ...
Komentāri (0)  |  2017-12-02 20:54  |  Skatīts: 7241x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


NVO apbalvošana 2017


Par Tukuma novada nevalstisko organizāciju

un to biedru apbalvošanu ar naudas balvu 2017. gads

 

             Pamatojoties uz iesniegtajiem pieteikumiem, atbilstīgi  apstiprinātajam Tukuma novada Domes nolikumam un komisijas darbam ar sabiedriskajām organizācijām 2017.gada 1.novembra lēmumu „Par Tukuma novada nevalstisko organizāciju un to biedru apbalvošanu ar naudas balvu” (prot.Nr.11, 9.§.), piešķirt naudas balvas šādās nominācijās:

 

1. „Nesavtīgs ieguldījums un ilggadēja darbība sabiedrības labā”:

1.1. Biedrības “Tukuma Daugavas vanagi” biedram Eduardam Eglem;

1.2. Tukuma invalīdu biedrības vadītājam Arnim Loginam;

1.3. Tukuma pilsētas pensionāru biedrības vadītājam Jānim Kotānam;

1.4. Tukuma pilsētas pensionāru biedrības biedrei Raisai Akmanei;

1.5. Tukuma pilsētas pensionāru biedrības biedrei Dzidrai Brakovskai.

 

2. „Radošā degsme”:

2.1. Biedrības “Tukuma Domu biedri” biedrei Ņinai Veisai.

 

3. „Izcilas sadarbības piemērs”:

3.1. Tukuma pilsētas pensionāru biedrības kultūras grupai;

3.2. “Tukuma ielu vingrošanas sporta biedrībai”;

3.3. Biedrībai “Tukuma Aspazijas”;

3.4. Biedrības “Līdzvērtība” vadītājai Margitai Kanopkai.

Komentāri (0)  |  2017-11-22 16:46  |  Skatīts: 6156x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Jēkabpils “Ziemassvetku kauss 2016” novusā 17.12.2016.


          Nedēļu pirms Ziemassvētkiem 17.decembrī Jēkabpils Agrobiznesa koledžas sporta zālē notika Jēkabpils atklātais turnīrs novusā personām ar īpašām vajadzībām “Ziemassvetku kauss 2016”.  Sacensības organizēja biedrība Invalīdu apmācības un dienas centrs “AUSMA” sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru un Salas novada pašvaldību. Galvenais tiesnesis - Ivars Puida. Turnīra atklāšanā panākumus vēlēja Jēkabpils domes deputāts Andris Rutko un Krievijas novusa sporta federācijas pārstāvis Sergejs Guščins, kuri savā starpā apmainijās ar piemiņas suvenīriem.

Turnīrā kopā piedalījās 35 dalībnieki – 20 spēlētaji, kas spēlēja stāvus un 15 spēlētāji, kas spēleja sēdus riteņkrēslos. Dalībnieki bija ieradušies no visas Latvijas – Valmieras, Tukuma, Džūkstes,  Engures, Jūrmalas, Jelgavas, Preiļiem, Aizkraukles, Rēzeknes, Gulbenes, Neretas  un protams no Jēkabpils un Salas novada. Tālākais dalībnieks bija ieradies no Sanktpēterburgas, tādejādi var teikt ka notika starptautisks turnīrs.

Starp spelētājiem stāvus trešo vietu ieguva gulbenietis Voldemārs Pērkons, savukārt par pirmo vietu notika pārspēle, kurā pārāks izrādījās Mairis Ziediņš no Salas, uzvarot jēkabpilieti Andri Celmiņu.

Riteņkrēslos spelējošiem arī par pirmo vietu bija pārspele starp jelgavnieku Sergeju Kitovu un Madaru Zālīti no Engures. Uzvarēja jelgavnieks Sergejs Kitovs. Trešā vieta gulbenietim Atālam Vajevskim. Sieviešu konkurencē pirmā vieta Marinai Bivainītei no Aizkraukles un otrā – tukumniecei Margitai Kanopkai.

Ne tikai uzvarētāji tika pie kausiem, bet arī visi dalībnieki saņēma piemiņas veltes par piedalīšanos turnīrā.

Tiek plānots ka šads turnīrs kļūs par ikgadēju tradīciju.

Paldies Jēkabpils sporta centram, Salas novada pašvaldībai, Jēkabpils Agrobiznesa koledžai un visiem brīvprātīgajiem, kas palīdzēja organizēt pasākumu.

Rezultātu tabulas var apskatīties https://www.jekabpilssc.lv/sacensibas/rezultati

 

IADC „AUSMA” valdes priekšsēdētājs Valdis Strods

 

Komentāri (0)  |  2017-01-04 16:34  |  Skatīts: 2016x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Tukuma NVO un to biedru apbalvošana 03.12.2016.


Tukuma novada nevalstisko organizāciju

un to biedru apbalvošana 03.12.2016.

 

 

1. Pamatojoties uz iesniegtajiem pieteikumiem un atbilstīgi 2014.gada 25.septembrī apstiprinātajam Tukuma novada Domes nolikumam „Par Tukuma novada nevalstisko organizāciju un to biedru apbalvošanu ar naudas balvu” (prot.Nr.11, 9.§.), piešķirt naudas balvas šādās nominācijās:

 

 „Nesavtīgs ieguldījums un ilggadēja darbība sabiedrības labā”:

 * Biedrības „Līdzvērtība” biedrei Initai Ozoliņai

 * Represēto kluba „Atauga” valdes loceklei Inārai Skrubei

 * Latvijas Sarkanā krusta Tukuma komitejas biedrei Zeltītei Kalviņai

 * Nodibinājumam „Artūra Rancāna fonds”

 * „Černobilieši” Tukuma novada biedrībai

 * Biedrības „Tukuma Daugavas Vanagi” valdei

 

 „Gada notikums”:

* Biedrībai „Asni 3139”

 

 “Novada cildinājums”:

* Biedrībai „Tukuma Literātu apvienība”

* Biedrībai „Tukuma poļu biedrībai”

 

 „Radošā degsme”:

 * Tukuma pilsētas pensionāru biedrības biedrei Austrai Grenevicai

 * Biedrības „Tukuma DOMU BIEDRI”  valdei

 * Biedrībai „Līdzvērtība”

 

 „Izcilas sadarbības piemērs”:

 * Biedrībai „Dziesmu vācelīte”

 

 

Komentāri (0)  |  2016-12-02 18:36  |  Skatīts: 3146x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Aicina pieteikt labākos brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2016”


Aicina pieteikt labākos brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus                                            godināšanai “Gada brīvprātīgais 2016”

          Tuvojoties Starptautiskajai brīvprātīgo dienai, aicinām Latvijas iedzīvotājus un organizācijas pieteikt kandidātus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2016”, kas norisināsies decembra sākumā un kurā apbalvos gada labākos brīvprātīgā darba veicējus, kas devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās nevalstiskās organizācijas un pašvaldības.

         Lai pateiktu paldies 2016. gada labākajiem brīvprātīgā darba veicējiem no visas Latvijas, aicinām Latvijas iedzīvotājus, nevalstisko organizāciju, valsts vai pašvaldību iestāžu pārstāvjus izvirzīt kandidātus nominācijai “GADA BRĪVPRĀTĪGAIS 2016”. Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt gan dažāda vecuma cilvēku, gan  organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgajā darbā.

 

       Brīvprātīgo godināšanai var izvirzīt ikvienu brīvprātīgā darba veicēju vai organizētāju, kuriem 2016.gadā bijuši īpaši nopelni brīvprātīgā darba veikšanā vai atbalstīšanā. Lai pieteiktu kandidātu, līdz 2016. gada 9. novembrim ir jāaizpilda pieteikums, kas pieejams tīmekļa vietnē www.brivpratigie.lv/gadabrivpratigais2016, un jānosūta uz e-pastu – info@brivpratigie.lv. Turpat pieejams arī konkursa nolikums. Maksimālais anketas apjoms – divas A4 formāta lapas. Anketai pievienojiet arī fotogrāfijas, kurās redzamas kandidāta brīvprātīgā darba aktivitātes. Katram iesniedzējam tiks nosūtīts apstiprinājums par pieteikumu saņemšanu.

 

        Visus pieteikumus izvērtēs organizatoru izveidota žūrija, kurā būs pārstāvētas vairākas Latvijas nevalstiskās organizācijas, pašvaldības un valsts institūcijas.  Žūrija izveidos arī vairākas nominācijas brīvprātīgā darba veicēju un organizētāju godināšanai, bet paši nominanti tiks personīgi ielūgti uz svinīgo godināšanas pasākumu, kas decembra sākumā norosināsies Rīgā.

 

         “Gada brīvprātīgais 2016” brīvprātīgo godināšanu organizē Nodarbinātības valsts aģentūra sadarbībā ar Valmieras novada fondu, Izglītības un zinātnes ministriju, Jelgavas pašvaldības Sabiedrības integrācijas pārvaldi, Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļu, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, Latvijas Jaunatnes padomi, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

 

        Pērn svinīgajā ceremonijā tika godināti titula “Gada brīvprātīgais 2015” ieguvēji - brīvprātīgie no Amatas un Auces novada, Brocēniem, Burtnieku novada, Dagdas, Dobeles, Liepājas, Madonas un Rīgas. Ieskats 2015. brīvprātīgo godināšanā (video sadaļā).

 

Papildu informācija:

Jurita Mikoviča
Tālrunis: 26233948
E - pasts: info@brivpratigie.lv
https://www.brivpratigie.lv


Komentāri (0)  |  2016-10-25 15:02  |  Skatīts: 5396x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Aicinām jauniešus, jauniešu līderus, jaunatnes darbiniekus un ikvienu interesentu piedalīties lielākajā Latvijas jauniešu NVO festivālā! (LASĪT TĀLĀK)


 Latvijas Jaunatnes padome (LJP) sadarbībā ar jauniešu organizācijām no visas Latvijas, 24.martā, Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu zālē, no plkst. 12:00 līdz 21:00 rīko Jauniešu NVO festivālu “Jaunieši iesaistās”. 
Festivāla apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties vairāk kā 50 dažādās jauniešu organizāciju sagatavotajās aktivitātēs – meistarklasēs, praktiskajās un radošajās darbnīcās, spēlēs, viktorīnās, diskusijās, kā arī baudīt deju un muzikālos priekšnesumus.

...
Komentāri (0)  |  2015-03-20 19:13  |  Skatīts: 948x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


LJP izsludina pieteikšanos NVO festivālam "Jaunieši iesaistās" (lasīt tālāk)


Latvijas Jaunatnes padome aicina jaunatnes organizācijas un organizācijas, kas strādā ar jauniešiem, piedalīties nevalstisko organizāciju (NVO) festivālā “Jaunieši iesaistās”, kas norisināsies šā gada 24.martā, Rīgā, Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu zālē. Jauniešu NVO festivāls “Jaunieši iesaistās” tiek organizēts ar mērķi veicināt savstarpējo pieredzes apmaiņu un sadarbību starp organizācijām visā Latvijā. NVO_festivals_ 24.03.
Festivāla programma:10:00-12:00 Iekārtošanās;
12:00-15:00 “Es zinu!” – organizāciju piedāvātās meistarklases par dažādām tēmām;
...
Komentāri (0)  |  2015-02-03 08:47  |  Skatīts: 2854x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par Tukuma novada nevalstisko organizāciju un to biedru apbalvošana.


Pamatojoties uz iesniegtajiem pieteikumiem un atbilstīgi 2014.gada 25.septembrī apstiprinātajam Tukuma novada Domes nolikumam „Par Tukuma novada nevalstisko organizāciju un to biedru apbalvošanu ar naudas balvu” (prot.Nr.11, 9.§.) naudas balvas piešķirt šādās nominācijās:

 

 „Nesavtīgs ieguldījums un ilggadēja darbība sabiedrības labā”:

...
Komentāri (0)  |  2014-11-26 10:37  |  Skatīts: 1575x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par Tukuma novada nevalstisko organizāciju un to biedru apbalvošanu ar naudas balvu


APSTIPRINĀTS ar Tukuma novada Domes 25.09.2014. lēmumu (prot. Nr.11, 9.§.) NOLIKUMS

APSTIPRINĀTS ar Tukuma novada Domes 25.09.2014. lēmumu (prot. Nr.11, 9.§.)

 

NOLIKUMS

Izdots saskaņā ar likuma „Par pašvaldībām” 12.pantu un 41.panta pirmās daļas 2.punktu

 

Par Tukuma novada nevalstisko organizāciju un to biedru apbalvošanu ar naudas balvu

...
Komentāri (0)  |  2014-11-23 16:18  |  Skatīts: 1042x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.