Lidzvertiba.1s.lv

Lidzvertiba.1s.lv

 Latviski По русский In English

Dventes vainadziņu gatavošana 29.11.2019.


Komentāri (0)  |  2019-11-26 17:57  |  Skatīts: 201x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


"ZIEMASSVĒTKU VECĪŠU RALLIJS 2019" 08.12.2019.


Biedrība "Līdzvērtība" sadarbojoties ar "Auces novada Sociālo inovāciju parks" rīko Ziemassvētku ralliju visiem gribētājiem.


PIESAKIES ŠEIT līdz 05.12.2019.:    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSezZbdo7t2CkVMpdu1FHXBO-4qXBiraPZc8Pfy7olEFWbfbRw/viewform?vc=0&c=0&w=1


Ziemassvētku vecīšu rallija “Tukums - Auce” gids (ceļvedis).

Esiet sveicināti godājamie Ziemassvētku vecīši, kuri nolēmuši ar savu komandu piedalīties pirmajā Ziemassvētku vecīšu rallijā!

Ar rallija gida starpniecību palīdzēsim Jums izprast rallija nolikumā minētos svarīgākos punktus.

Rallija dalībniekiem no plkst. 9:00 – 9:45 jāierodas ar savām automašīnām Tukuma ledus halles, Stadiona ielā 3, autostāvvietā uz dalībnieku reģistrēšanos. Dalībnieku reģistrēšanas procedūras laikā no auto nav jāizkāpj, tiesneši Jūs apkalpos. Personīgi parakstoties pieteikuma anketā (anketu būs izdrukājuši organizatori), dalībnieki izsaka viennozīmīgu piekrišanu Rallija Nolikumam un apņemas ievērot visas noteiktās prasība. Reģistrācijas laikā tiesneši veiks arī pārbaudi vai automašīnai ir izieta tehniskā apskate. Ekipāžas pilotam līdzi jābūt autovadītāja apliecībai un auto tehniskajai pasei. Tiesnesis jums iedos “Uzdevumu un laika karti”, kurā būs redzamas visu kontrolpunktu adreses, kuras Jums jāapmeklē, Ceļu satiksmes noteikumu (CSN) testu, starta numurs, kā arī katram ekipāžas dalībniekam iedos rallija identifikācijas karti.

Braucot līdz kontrolpunktiem steigties nav vajadzības, jo ceļā līdz Aucei pavadītais laiks netiks mērīts. Dažos kontrolpunktos gan būs uzdevumi, kuru risināšana notiks ar laika kontroli.

Cienījamie Ziemassvētku vecīši! Atgādinām, ka ceļā pavadītais ilgums netiks ņemts vērā, tāpēc braucot no viena kontrolpunkta līdz nākamajam, nekur nav jāsteidzas! Lūgums ievērot visus ceļu satiksmes noteikumus. Ja kāda ekipāža tos pārkāps, tā tiks diskvalificēta!

Jebkādas auto, tā komplektācijas vai dokumentu neatbilstības Nolikuma un/vai CSN prasībām var būt iemesls neatļaut ekipāžai startēt Rallijā.

Pēc piereģistrēšanās braucat uz turpat stāvlaukumā esošo starta vietu un līdz startam aizpildiet CSN testu.

Plkst. 10:00 STARTS.

Pēc starta, turpat stāvlaukumā, būs jāveic rallija pirmais uzdevums – veiklības brauciens. Šajā uzdevumā dalībniekiem iezīmētā trasē būs jāizbrauc noteikta distance ar šķēršļiem uz laiku. Starta un finiša laikus kontrolēs tiesneši. Starts nākamajai ekipāžai tiks dots pēc tam, kad priekšā esošā automašīna būs veikusi veiklības braucienu un devusies tālāk ceļā uz Auci un turpmākajiem kontrolpunktiem.

Uzdevumu un laika kartē norādītie kontrolpunkti jāapmeklē obligāti. Būs kontrolpunkti, kuros Jūs sagaidīs rallija tiesnesis, kurš iedos Jums izpildīt kādu konkrētu uzdevumu. Būs kontrolpunkti, kuros tiesnesis nebūs, bet izpildāmais uzdevums kontrolpunktā būs jau atrunāts uzdevumu kartē. Katrā kontrolpunktā, kurā būs tiesnesis, tiesnešu norādījumi ir obligāti izpildāmi. Pēc speciālā uzdevuma veikšanas, tiesnesis veic atzīmi uzdevumu kartē

Kontrolpunktos no automašīnas kāpt ārā nevajadzēs. Bet ja vēlēsieties, varat arī izkāpt no automašīnas, lai, piemēram, nofotografētos ar tiesnesi vai uztaisīt foto pie kontrolpunkta objekta.

Pēc visu kontrolpunktu apmeklējuma, rallija dalībnieki var braukt uz finišu Aucē, Ausmas ielā 3.  Auces novada Kultūras centra stāvlaukumā Jums jāierodas līdz plkst. 14:30.

Pēc finišēšanas tiesnesis no Jums paņems Uzdevumu un laika karti.

Kamēr tiesneši apkopos rezultātus, pie ieejas Auces novada Kultūras centrā darbosies piknik bārs, kur jūs, uzrādot rallija dalībnieka identifikācijas karti, bez maksas varēsiet nodegustēt Ziemassvētku tradicionālos ēdienus.

Plkst. 15:00 Kultūras centrā notiks neliels Ziemassvētku ieskaņas koncerts.

Pēc koncerta – apbalvošana, foto sesijas un uz tikšanos Jaunajā, 2020. gadā!

Komentāri (0)  |  2019-11-26 15:14  |  Skatīts: 652x         Ieteikt draugiem       TweetMe        DalītiesBiedrība "LĪDZVĒRTĪBA" sadarbojoties ar Esi Draugs, Wings for wheels un Rekrācijas Bočias līgu rīko spēles cilvēkiem no visas Latvijas. Labākās komandas tiks apbalvotas ar medaļām un diplomiem.

Komentāri (0)  |  2019-11-20 20:37  |  Skatīts: 208x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Nāc un šuj!


Komentāri (0)  |  2019-11-19 16:55  |  Skatīts: 196x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Mini sacensības ložu šaušanā


Komentāri (0)  |  2019-11-06 16:25  |  Skatīts: 183x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Piespraudītes uz Valsts svētkiem (visi foto šeit)


...
Komentāri (0)  |  2019-11-06 16:24  |  Skatīts: 217x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Aicinām uz tikšanos Tukuma bibliotekā 23.10.2019.


 

Komentāri (0)  |  2019-10-18 15:08  |  Skatīts: 222x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Tukuma "Sporta un Veselības diena 2019" 31.08.2019. (VISI FOTO ŠEIT)


Biedrība piedāvājām Tukuma rīkotajos "Sporta un Veselības dienā" 31.08.2019. Foto orientēšanos un Radošās darbnīcas. Dalībniekiem ļoti patika foto orientēšanas, kur bija iespēja dabā atrast pareizo atbildi, kā arī kontrolpunktā atbildēt uz āķīgiem jautājumiem. Bērni rindā stāvēja pie mums, lai tiktu pie galda un izveidotu priekš sevis kādu piekariņu, aprocīti vai figūriņu no kausējamajām pērlītēm. Prieks, kad mums šādos pasākumos ir daudz interesentu un mēs darbojamies līdz pēdējam klientam :) Paldies: Artis KalnciemsErvita Klīgere, Zane Klīgere, Mikus OzolsŪsiņš Fon RūsiņšKaspars Kligers.

...
Komentāri (0)  |  2019-10-05 18:56  |  Skatīts: 485x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sociālie mentori dalījās pieredzē Tukumā 17.09.2019. (VISI FOTO ŠEIT)


2019.gada 17.septembrī Tukumā notika seminārs “Sociālais mentors” ar A/S “Latvenergo” sociālās palīdzības programmas atbalstu. Sociālais mentors ir cilvēks, kas pats izgājis invaliditātes līkločus. Pēc apmācību programmas apgūšanas viņš regulāri papildina savas zināšanas un spēj sniegt adekvātu palīdzību līdzīgā situācijā nonākušiem cilvēkiem. Paldies Tukuma sociālā dienesta darbiniekiem, SIVA, Apeironam par piedalīšanos un biedrībai Līdzvērtība un Margitai Kanopkai personīgi! Margita Kanopka Mikus Ozols pastāstīja visiem klātesošajiem par biedrības "Līdzvērtība" darbību, ko mēs piedāvājam un kā atbalstām cilvēkus. Paldies Ivetai Grantai par smalko kafijas galdu!

...
Komentāri (0)  |  2019-10-05 17:12  |  Skatīts: 231x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Boccia spēles Tukumā 28.09.2019. (VISI FOTO ŠEIT)


Rīkojām Boccia spēles visiem gribētājiem. Dalībnieku skaits ar katru reizi aug. Spēle ir aizraujoša un visi vēlas izdarīt precīzus metienus, lai tiktu finālā.

...
Komentāri (0)  |  2019-10-05 16:35  |  Skatīts: 299x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.