Lidzvertiba.1s.lv

Lidzvertiba.1s.lv

 Latviski По русский In English

TUKUMĀ SUMINA NEVALSTISKĀS ORGANIZĀCIJAS


Desmit un vairāk gadu aktīva darbošanās biedrībā, spēja mudināt sabiedrību palīdzēt tiem cilvēkiem, kam klājas grūti, kā arī uzņēmība atbalstīt mācību iestādes, seniorus, skolu jauniešus – tie bija tikai daži labie darbi, par kuriem 7. decembrī Tukuma kultūras namā atzinību balvas saņēma biedrību dalībnieki un vadītāji. Tukuma novada domes Pateicības rakstu par ieguldīto darbu biedrību vadīšanā saņēma  biedrības «Līdzvērtība» vadītāja Margita Kanopka. https://www.ntz.lv/novados/tukuma-un-novada/tukuma/biedriba-lidzvertiba-sanem-balvu-un-aicina-uz-ziemassvetku-ralliju/

Komentāri (0)  |  2019-12-12 10:20  |  Skatīts: 104x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Biedrībai Līdzvērtība 5 gadiņi


Mūsu biedrībai tika atzīmēta 5 gadu jubileja ar spēlem un rotaļām.

Komentāri (0)  |  2019-12-12 10:11  |  Skatīts: 93x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Gada balvas cilvēku ar invaliditāti atbalstam 2019 (VISI FOTO ŠEIT)


03.12.2019.  notika svinīga ceremonija, kurā tika pasniegtas balvas un atzinības raksti konkursa “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam” laureātiem.  Šo konkursu jau piekto gadu pēc kārtas rīko Latvijas Republikas tiesībsargs sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku. Konkurss ir kļuvis par neatņemamu Tiesībsarga biroja un sadarbības partneru ikgadēju tradīciju, un tiek rīkots ar mērķi novērtēt un atbalstīt cilvēku ar invaliditāti intereses pārstāvošo nevalstisko organizāciju, kā arī individuālu darbību. Tādejādi gan sekmējot labās prakses attīstību cilvēku ar invaliditāti tiesību aizsardzībā, gan arī veicinot sabiedrības izpratni un iesaisti cilvēku ar invaliditāti situācijas uzlabošanā. Nominācija “Uzdrīkstēšanās”- apbalvojums par aktīvu vai jaunu iniciatīvu vai rīcību, pārstāvot cilvēkus ar invaliditāti, viņu tiesības un intereses, kuru pasniedza ētera personība Baiba Sipeniece. Galveno balnu NVO kategorijā ieguva biedrība “Līdzvērtība”

...
Komentāri (0)  |  2019-12-12 10:04  |  Skatīts: 133x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


šAUŠANAS SACENSĪBU NOSLĒGUMS


Ir noslēgušās š.g. 2019 šaušanas sacensības. Tika apbalvoti labākie šāvāje gada griezumā. Paldies maniem Snaiperiem, rezultāti ir ļoti labi, skatoties, ka mums nevienam nav SPORTA ŠAUTENES. Gada kopvērtējuma pirmo trīs labāko rezultātus izšķīra pa vienam punktam. Paldies lielajiem palīgiem, paldies Atbalstīstājiem, bez Jums mums nekādi neiztikt! Visiem veselību, spēku un sportot gribu! Paldies! 🎄

Komentāri (0)  |  2019-12-12 09:55  |  Skatīts: 122x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Ziemassvētku vecīša rallijam gatavas 28 ekipāžas.


Komentāri (0)  |  2019-12-07 12:26  |  Skatīts: 130x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Mūsu adventes vainadziņi (VISAS BILDES ŠEIT)


...
Komentāri (0)  |  2019-11-29 21:08  |  Skatīts: 140x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Dventes vainadziņu gatavošana 29.11.2019.


Komentāri (0)  |  2019-11-26 17:57  |  Skatīts: 111x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


"ZIEMASSVĒTKU VECĪŠU RALLIJS 2019" 08.12.2019.


Biedrība "Līdzvērtība" sadarbojoties ar "Auces novada Sociālo inovāciju parks" rīko Ziemassvētku ralliju visiem gribētājiem.


PIESAKIES ŠEIT līdz 05.12.2019.:    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSezZbdo7t2CkVMpdu1FHXBO-4qXBiraPZc8Pfy7olEFWbfbRw/viewform?vc=0&c=0&w=1


Ziemassvētku vecīšu rallija “Tukums - Auce” gids (ceļvedis).

Esiet sveicināti godājamie Ziemassvētku vecīši, kuri nolēmuši ar savu komandu piedalīties pirmajā Ziemassvētku vecīšu rallijā!

Ar rallija gida starpniecību palīdzēsim Jums izprast rallija nolikumā minētos svarīgākos punktus.

Rallija dalībniekiem no plkst. 9:00 – 9:45 jāierodas ar savām automašīnām Tukuma ledus halles, Stadiona ielā 3, autostāvvietā uz dalībnieku reģistrēšanos. Dalībnieku reģistrēšanas procedūras laikā no auto nav jāizkāpj, tiesneši Jūs apkalpos. Personīgi parakstoties pieteikuma anketā (anketu būs izdrukājuši organizatori), dalībnieki izsaka viennozīmīgu piekrišanu Rallija Nolikumam un apņemas ievērot visas noteiktās prasība. Reģistrācijas laikā tiesneši veiks arī pārbaudi vai automašīnai ir izieta tehniskā apskate. Ekipāžas pilotam līdzi jābūt autovadītāja apliecībai un auto tehniskajai pasei. Tiesnesis jums iedos “Uzdevumu un laika karti”, kurā būs redzamas visu kontrolpunktu adreses, kuras Jums jāapmeklē, Ceļu satiksmes noteikumu (CSN) testu, starta numurs, kā arī katram ekipāžas dalībniekam iedos rallija identifikācijas karti.

Braucot līdz kontrolpunktiem steigties nav vajadzības, jo ceļā līdz Aucei pavadītais laiks netiks mērīts. Dažos kontrolpunktos gan būs uzdevumi, kuru risināšana notiks ar laika kontroli.

Cienījamie Ziemassvētku vecīši! Atgādinām, ka ceļā pavadītais ilgums netiks ņemts vērā, tāpēc braucot no viena kontrolpunkta līdz nākamajam, nekur nav jāsteidzas! Lūgums ievērot visus ceļu satiksmes noteikumus. Ja kāda ekipāža tos pārkāps, tā tiks diskvalificēta!

Jebkādas auto, tā komplektācijas vai dokumentu neatbilstības Nolikuma un/vai CSN prasībām var būt iemesls neatļaut ekipāžai startēt Rallijā.

Pēc piereģistrēšanās braucat uz turpat stāvlaukumā esošo starta vietu un līdz startam aizpildiet CSN testu.

Plkst. 10:00 STARTS.

Pēc starta, turpat stāvlaukumā, būs jāveic rallija pirmais uzdevums – veiklības brauciens. Šajā uzdevumā dalībniekiem iezīmētā trasē būs jāizbrauc noteikta distance ar šķēršļiem uz laiku. Starta un finiša laikus kontrolēs tiesneši. Starts nākamajai ekipāžai tiks dots pēc tam, kad priekšā esošā automašīna būs veikusi veiklības braucienu un devusies tālāk ceļā uz Auci un turpmākajiem kontrolpunktiem.

Uzdevumu un laika kartē norādītie kontrolpunkti jāapmeklē obligāti. Būs kontrolpunkti, kuros Jūs sagaidīs rallija tiesnesis, kurš iedos Jums izpildīt kādu konkrētu uzdevumu. Būs kontrolpunkti, kuros tiesnesis nebūs, bet izpildāmais uzdevums kontrolpunktā būs jau atrunāts uzdevumu kartē. Katrā kontrolpunktā, kurā būs tiesnesis, tiesnešu norādījumi ir obligāti izpildāmi. Pēc speciālā uzdevuma veikšanas, tiesnesis veic atzīmi uzdevumu kartē

Kontrolpunktos no automašīnas kāpt ārā nevajadzēs. Bet ja vēlēsieties, varat arī izkāpt no automašīnas, lai, piemēram, nofotografētos ar tiesnesi vai uztaisīt foto pie kontrolpunkta objekta.

Pēc visu kontrolpunktu apmeklējuma, rallija dalībnieki var braukt uz finišu Aucē, Ausmas ielā 3.  Auces novada Kultūras centra stāvlaukumā Jums jāierodas līdz plkst. 14:30.

Pēc finišēšanas tiesnesis no Jums paņems Uzdevumu un laika karti.

Kamēr tiesneši apkopos rezultātus, pie ieejas Auces novada Kultūras centrā darbosies piknik bārs, kur jūs, uzrādot rallija dalībnieka identifikācijas karti, bez maksas varēsiet nodegustēt Ziemassvētku tradicionālos ēdienus.

Plkst. 15:00 Kultūras centrā notiks neliels Ziemassvētku ieskaņas koncerts.

Pēc koncerta – apbalvošana, foto sesijas un uz tikšanos Jaunajā, 2020. gadā!

Komentāri (0)  |  2019-11-26 15:14  |  Skatīts: 511x         Ieteikt draugiem       TweetMe        DalītiesBiedrība "LĪDZVĒRTĪBA" sadarbojoties ar Esi Draugs, Wings for wheels un Rekrācijas Bočias līgu rīko spēles cilvēkiem no visas Latvijas. Labākās komandas tiks apbalvotas ar medaļām un diplomiem.

Komentāri (0)  |  2019-11-20 20:37  |  Skatīts: 122x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Nāc un šuj!


Komentāri (0)  |  2019-11-19 16:55  |  Skatīts: 137x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties