Lidzvertiba.1s.lv

Lidzvertiba.1s.lv

 Latviski По русский In English

Pašu veidoti Adventes vainadziņi (VISAS BILDES SKATĪT ŠEIT)


 ...
Komentāri (0)  |  2016-12-10 22:16  |  Skatīts: 317x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Tukuma NVO un to biedru apbalvošana 03.12.2016.


Tukuma novada nevalstisko organizāciju

un to biedru apbalvošana 03.12.2016.

 

 

1. Pamatojoties uz iesniegtajiem pieteikumiem un atbilstīgi 2014.gada 25.septembrī apstiprinātajam Tukuma novada Domes nolikumam „Par Tukuma novada nevalstisko organizāciju un to biedru apbalvošanu ar naudas balvu” (prot.Nr.11, 9.§.), piešķirt naudas balvas šādās nominācijās:

 

 „Nesavtīgs ieguldījums un ilggadēja darbība sabiedrības labā”:

 * Biedrības „Līdzvērtība” biedrei Initai Ozoliņai

 * Represēto kluba „Atauga” valdes loceklei Inārai Skrubei

 * Latvijas Sarkanā krusta Tukuma komitejas biedrei Zeltītei Kalviņai

 * Nodibinājumam „Artūra Rancāna fonds”

 * „Černobilieši” Tukuma novada biedrībai

 * Biedrības „Tukuma Daugavas Vanagi” valdei

 

 „Gada notikums”:

* Biedrībai „Asni 3139”

 

 “Novada cildinājums”:

* Biedrībai „Tukuma Literātu apvienība”

* Biedrībai „Tukuma poļu biedrībai”

 

 „Radošā degsme”:

 * Tukuma pilsētas pensionāru biedrības biedrei Austrai Grenevicai

 * Biedrības „Tukuma DOMU BIEDRI”  valdei

 * Biedrībai „Līdzvērtība”

 

 „Izcilas sadarbības piemērs”:

 * Biedrībai „Dziesmu vācelīte”

 

 

Komentāri (0)  |  2016-12-02 18:36  |  Skatīts: 285x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


10.11.2016. svinējām 2 gadu jubileju (VISAS BILDES SKATĪT ŠEIT)


 ...
Komentāri (0)  |  2016-11-20 18:26  |  Skatīts: 283x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Jubilāru sveikšana! (VISAS BILDES SKATĪT ŠEIT)


 ...
Komentāri (0)  |  2016-11-13 17:50  |  Skatīts: 352x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Aicina pieteikt labākos brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2016”


Aicina pieteikt labākos brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus                                            godināšanai “Gada brīvprātīgais 2016”

          Tuvojoties Starptautiskajai brīvprātīgo dienai, aicinām Latvijas iedzīvotājus un organizācijas pieteikt kandidātus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2016”, kas norisināsies decembra sākumā un kurā apbalvos gada labākos brīvprātīgā darba veicējus, kas devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās nevalstiskās organizācijas un pašvaldības.

         Lai pateiktu paldies 2016. gada labākajiem brīvprātīgā darba veicējiem no visas Latvijas, aicinām Latvijas iedzīvotājus, nevalstisko organizāciju, valsts vai pašvaldību iestāžu pārstāvjus izvirzīt kandidātus nominācijai “GADA BRĪVPRĀTĪGAIS 2016”. Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt gan dažāda vecuma cilvēku, gan  organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgajā darbā.

 

       Brīvprātīgo godināšanai var izvirzīt ikvienu brīvprātīgā darba veicēju vai organizētāju, kuriem 2016.gadā bijuši īpaši nopelni brīvprātīgā darba veikšanā vai atbalstīšanā. Lai pieteiktu kandidātu, līdz 2016. gada 9. novembrim ir jāaizpilda pieteikums, kas pieejams tīmekļa vietnē www.brivpratigie.lv/gadabrivpratigais2016, un jānosūta uz e-pastu – info@brivpratigie.lv. Turpat pieejams arī konkursa nolikums. Maksimālais anketas apjoms – divas A4 formāta lapas. Anketai pievienojiet arī fotogrāfijas, kurās redzamas kandidāta brīvprātīgā darba aktivitātes. Katram iesniedzējam tiks nosūtīts apstiprinājums par pieteikumu saņemšanu.

 

        Visus pieteikumus izvērtēs organizatoru izveidota žūrija, kurā būs pārstāvētas vairākas Latvijas nevalstiskās organizācijas, pašvaldības un valsts institūcijas.  Žūrija izveidos arī vairākas nominācijas brīvprātīgā darba veicēju un organizētāju godināšanai, bet paši nominanti tiks personīgi ielūgti uz svinīgo godināšanas pasākumu, kas decembra sākumā norosināsies Rīgā.

 

         “Gada brīvprātīgais 2016” brīvprātīgo godināšanu organizē Nodarbinātības valsts aģentūra sadarbībā ar Valmieras novada fondu, Izglītības un zinātnes ministriju, Jelgavas pašvaldības Sabiedrības integrācijas pārvaldi, Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļu, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, Latvijas Jaunatnes padomi, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

 

        Pērn svinīgajā ceremonijā tika godināti titula “Gada brīvprātīgais 2015” ieguvēji - brīvprātīgie no Amatas un Auces novada, Brocēniem, Burtnieku novada, Dagdas, Dobeles, Liepājas, Madonas un Rīgas. Ieskats 2015. brīvprātīgo godināšanā (video sadaļā).

 

Papildu informācija:

Jurita Mikoviča
Tālrunis: 26233948
E - pasts: info@brivpratigie.lv
http://www.brivpratigie.lv


Komentāri (0)  |  2016-10-25 15:02  |  Skatīts: 290x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Lelde mums māca 3 D apsveikuma kartiņas (VISAS BILDES SKATĪT ŠEIT)


 ...
Komentāri (0)  |  2016-10-25 14:48  |  Skatīts: 474x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sakām milzīgu paldies Madariņai un Gintam par boccia bumbām (VISUS FOTO SKATĪT ŠEIT)


 ...
Komentāri (0)  |  2016-10-19 22:46  |  Skatīts: 311x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Rozītes no koku lapām (VISUS FOTO SKATĪT ŠEIT)


 ...
Komentāri (0)  |  2016-10-19 22:25  |  Skatīts: 297x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sadraudzības spēles ar ciemiņiem no svētdienas skolas "Cerība" 18.09.2016. (VISUS FOTO SKATĪT ŠEIT)


 ...
Komentāri (0)  |  2016-10-19 22:07  |  Skatīts: 474x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Šaušanas sacensības invalīdiem 12.10.2016.


        Šaušana ar pneimatiskajiem ieročiem ir viena no paralimpisko spēļu disciplīnām, kurā Latvija līdz šim nav tikusi pārstāvēta. Pirms diviem gadiem izveidotās biedrības “Līdzvērtība”  izvirzījusi par nākotnes mērķi. Pirmais solis ir šogad organizētais Latvijas atklātais čempionāts ložu šaušanā - Tukumā gandrīz divdesmit dalībnieku trešdien sacentās čempionāta trešajā kārtā.
Vietas Tukuma šautuvē ieņem cilvēki ratiņkrēslos. Pa īpašu trošu sistēmu tiek aizslidināts mērķis, pneimatiskajai šautenei uzlikts arī speciāls statīvs, un sacensības var sākties.

Tukuma invalīdu sporta kluba pārstāvei Baibai Riekstiņai motivācija ir pašapliecināšanās. "Jo tas cilvēks, kurš nevar.. nu, invalīds ratiņos, ar savilktām rokām, pierāda to, ka viņš var to izdarīt, un viņi strādā, cītīgi strādā," viņa teica.

Dažiem šaušana ar pneimatisko pistoli vai šauteni jau ir aizraušanās vairāku desmitu gadu garumā, bet daži ar to sākuši nodarboties vien nesen. Kāds kungs no Bauskas uzkonstruējis pat speciālu ierīci, ar ko nospiest gaili, lai šī nodarbe nebūtu jāpamet.

Sacensību dalībnieks no Bauskas Laimonis Rigasts ideju aizguvis no kāda fotogrāfa, cilvēka bez rokām. Viņš fotoaparāta slēdzi iedarbinājis ar trosīti. "Ja grib šaut, tad jādomā," sacīja Rigasts.

Latvijas mēroga sacensības cilvēkiem ar īpašām vajadzībām šaušanas sportā gan notiek tikai reizi gadā, tāpēc biedrība ''Līdzcietība'' nolēmusi, ka sacensību klāsts jāpapildina ar  turnīru, kas notiktu sešas reizes gadā. Biedrības ''Līdzvērtība'' valdes locekle Margita Kanopka paskaidroja, ka divos mēnešos starp sacensībām dalībnieks var mājās vai kādā šautuvē trenēties. "Doma ir kādreiz tikt arī pie īstiem sporta ieročiem un piedalīties arī paralimpiskajās sacensībās," ieceres atklāja Kanopka.

Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Margitas sapņus par tukšiem nesauc. Līdz šim gan šaušanas disciplīnā augstākās sacensības ir Baltijas čempionāts, bet paralimpiskajās spēlēs Latvija nav pārstāvēta.

Komentāri (0)  |  2016-10-15 11:24  |  Skatīts: 406x         Ieteikt draugiem       TweetMe